• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ 
اندوسكوپی دستگاه گوارش با پیشرفته ترین دستگاه درمركز آموزشی و درمانی كوثر قزوین

دکترابوطالب سیمیاری، رئیس مرکز آموزشی و درمانی کوثر قزوین گفت : اندوسکوپی گوارشی، تکنیکی نو و بدون عارضه در تشخیص و درمان سریع بسیاری از بیماری های دستگاه گوارش بوده که تغییرات شگرفی در تشخیص زود هنگام ضایعات پیش بدخیمی و سرطان های گوارشی به وجود آورده است .

وی افزود :اندوسکوپی بهترین روش برای تشخیص علت سوء هاضمه ، سختی در بلع ، ریفلاکس ، زخم های دستگاه گوارش ، اختلال حرکتی مری ،ازوفاژیت و گاستریت ، فتق ها ، واریس ، پولیپ و کانسرهای دستگاه گوارش بوده و اندوسکوپی  این مزیت را دارد که علاوه بر تشخیص سریع ، قابلیت  اقدام درمانی با حداقل تهاجم برای بیمار را دارد.

فاطمه قویدل ، روابط عمومی این مرکز درمانی  اعلام کرد، اندوسکوپی دستگاه گوارش  روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته در شیفت صبح توسط دکتر ابوطالب سیمیاری، متخصص بیماری های داخلی و دارای بورد تخصصی و دارنده گواهینامه اختصاصی از انجمن گوارش ایران و با روش بیهوشی با حضور مستقیم دکتر افسانه فهیم ، متخصصص بیهوشی انجام می شود .

بیماران گرامی، می توانند همه روزه از ساعت 13- 8  به پذیرش و درمانگاه مراجعه نمایند و برای دریافت نوبت وکسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن های 75-33236374  داخلی 310 تماس گرفته و یا به صورت حضوری  مراجعه فرمایید .

این خدمت، با تعرفه دولتی و قبول همه بیمه های پایه و تکمیلی، با کمترین هزینه و در کمترین زمان ، ارائه می گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0