• ساعت : ۱۳:۰۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ 
افتتاح كلینیك پرستاری آموزش، در مركز آموزشی و درمانی كوثر قزوین

دکتر ابوطالب سیمیاری ،رئیس مرکز آموزشی و درمانی کوثر قزوین گفت : با توجه به فعالیت گسترده این مرکز در حوزه بیماری های  زنان و زایمان همچنین ارائه خدمت به مادران باردار و نوزادان ، آموزش و ارائه اطلاعات  تخصصی در مورد وضعیت بیماری ویادگیری مهارت ها وتغییر نگرش های اشتباه وعامیانه بسیار لازم و مهم می باشد .
وی افزود افزایش اگاهی و دانش مادران دارای نوزاد نارس ، مادران باردار دیابتی و فشارخونی  نقش به سزایی در کاهش اضطراب ،استرس  و بستری مجدد مادریا نوزاد دارد.
کلینیک پرستاری آموزش، با هدف ارائه آموزشهای خود مراقبتی ، افزایش سطح سواد بیماران و مراجعین ، خانواده ها و افزایش رضایت مندی بیماران با مسئولیت نرگس رمضانی ،کارشناس آموزش سلامت ،مرکز  راه اندازی شد.
رئیس این مرکز درمانی خاطر نشان کرد ،در این کلینیک آموزش سبک زندگی سالم ، رژیم غذایی سالم ، شیوه مصرف صحیح داروها، مراقبت های بارداری ، فعالیت های مجاز و غیر مجاز در بارداری ، نگهداری از نوزادان نارس و مشکلات شیردهی به بیماران ترخیص شده و سرپایی ارائه می شود. 
کلینیک پرستاری آموزش سلامت در تاریخ 17 مهرماه با حضورمهندس علیرضا سلطان رحمتی مدیر ،محترم توفیقی مدیر پرستاری ، سوپروایزران آموزشی ،آموزش سلامت و کارشناسان سلامت افتتاح و به صورت رسمی شروع به کار کرد .
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0